Inštrukcie na používanie Prostamin Forte

Kapsuly na liečbu prostatitídy, ktoré obsahujú najmenej 500 mg účinných látok rastlinného prípravku, sú zatavené v blistroch a balené v kartónovej škatuľke. Jedna škatuľka obsahuje 30 kapsúl Prostamin.

Okrem blistrov je v škatuľke aj tlačený návod na prípravu. Na prednej strane škatuľky sú informácie o výrobcovi, je vytlačené logo a celý názov lieku, sú tam pokyny na správne použitie bylinného komplexu na liečbu prostatitídy a ochorení močových ciest.

Užívanie kapsúl Prostamin na Slovensku schvaľuje štátna farmaceutická komisia.

Indikácie a kontraindikácie

Muž s prostatitídou pije kapsuly Prostamin

Indikáciou na použitie Prostaminu sú akékoľvek lézie prostaty a urogenitálneho traktu.

Nemá žiadne kontraindikácie. Užívajte opatrne pri ochoreniach imunitného systému.

Spôsob aplikácie

Liečba prostatitídy a chorôb genitourinárnej sféry - indikácie na použitie Prostaminu. Užite jednu kapsulu ráno a večer po jedle alebo počas jedla. Zapite veľkým množstvom vody.

Priebeh liečby je jeden a pol až dva mesiace. Tri týždne po ukončení predchádzajúceho je predpísaný druhý liečebný cyklus. Je povolený neobmedzený počet kurzov lieku.

Varovania

Užívanie bylinných liekov nenahrádza konzumáciu zeleniny a ovocia. Pred začatím vymenovania je vhodné poradiť sa so špecializovaným špecialistom: lekár vám povie, ako používať liek v každom konkrétnom prípade.

Prekročenie odporúčanej dávky nezvyšuje účinnosť lieku. Prípady predávkovania nie sú známe. Povolený súčasný príjem vitamín-minerálnych komplexov a kapsúl Prostamin.

Podmienky skladovania

Skladujte na chladnom a suchom mieste, chráňte pred priamym slnečným žiarením, nie dlhšie ako tri roky. Držte mimo dosahu detí. Načatý blister uchovávajte v chladničke. Dátum výroby je vyrazený na kartóne.