Skúsenosti s používaním Prostamin Forte

Urologickí špecialisti nazhromaždili bohaté skúsenosti s predpisovaním kapsúl Prostamin na prostatitídu. Liečivo, ktoré nemá žiadne vedľajšie účinky a vykazuje vysokú účinnosť pri použití ako terapeutické a profylaktické činidlo, je obľúbené u lekárov a pacientov.

Tomáš ukazuje výsledok liečby kapsulami Prostamin

Príbeh nášho kupujúceho

Skúsenosti s používaním zdieľa Tomasz Hanichka, obyvateľ Ostravy, Česká republika.

„Začínajúca prostatitída sa nijako neprejavila, okrem zmeny konzistencie ejakulátu. Bolo to pred viac ako tridsiatimi rokmi, po rozvode a prechode z manuálnej práce na prácu v kancelárii. Tieto zmeny vo mne nespôsobili úzkosť, k lekárovi som išiel až o desiatky rokov neskôr, po odchode do dôchodku.

Lekár diagnostikoval chronickú prostatitídu a vyjadril dôveru v úplné uzdravenie z choroby. Nezaznamenal som však žiadne výrazné nepohodlie, preto som nevenoval náležitú pozornosť predpísanej liečbe a pokynom na opakované testy.

Asi po dvoch rokoch sa omyl môjho postoja ukázal byť jasný. Dostal som bolesť a ťažkosť v perineu. Ťažkosti s močením. Bolo pre mňa ťažké sedieť najskôr na stoličke s tvrdým sedadlom a potom na kusoch čalúneného nábytku.

Prostaminové kapsuly sú balené v blistri

Návšteva lekára sa musela opakovať. Lekár predpísal antibiotiká a iné lieky a varoval, že teraz, keď sú infikované všetky žľazy, medikamentózna liečba prostatitídy nemusí poskytnúť 100% účinok. V tomto prípade po prechode choroby do štádia remisie budem musieť užívať udržiavacie lieky do konca života.

Lekár vytiahol zo stola škatuľku s tabletkami a povedal, ako liek užívať. Začal som teda užívať kapsuly Prostamin na liečbu prostatitídy. Prvý cyklus trval 60 dní a začal sa po ukončení antibiotickej liečby. Bol to Prostamin, uistil ma lekár, ktorý nedovolil, aby sa choroba v tomto období znova prejavila.

Potom som si dal dvojtýždňovú prestávku a bylinkový liek som opäť pil mesiac, nie dva. Odvtedy to pokračuje: Kúpim si dve škatuľky kapsúl, toto je len na mesiac, pijem ich tak, ako sa patrí podľa návodu, potom si dám krátku prestávku na 15-20 dní. A všetko odznova.

Od posledného stretnutia s urológom ubehlo viac ako dva a pol roka. Bolesť prostaty ma neobťažuje, močenie je normálne. Telefonicky sa rozprávame s lekárom, zriedka. Volá na test, nejdem: Prostamin mi pomohol dostať sa do normálu, ale dobro od dobra nehľadajú. Som rád, že som napísal túto recenziu, dúfam, že to niekomu pomôže. "