Recenzie o Prostamin Forte

 • Anna
  „Podávam Prostamin svojmu manželovi podľa predpisu lekára. Bylinný prípravok používam ako stimulant sexuálnej aktivity. Podľa môjho subjektívneho názoru to funguje perfektne. Vidno to aspoň z toho, že frekvencia a kvalita nášho sexu s manželom zostáva na rovnakej úrovni a neklesá.
  Prostamin Forte
 • Miro
  „Vo veku 25 rokov trpel akútnou bakteriálnou prostatitídou. Agónia bola strašná. Po vyliečení začal na radu lekára užívať Prostamin a dávať si pozor, aby sa nenakazil. Liek pijem dva-tri chody ročne. Cítim sa skvele! "
  Prostamin Forte
 • Štefan
  „Beriem Prostamin spolu s inými liekmi na liečbu močového systému. Všimol som si zlepšenie sexuálnych funkcií. Moja nálada sa zlepšila, hoci som neveril, že tekvicové semienka a iné rastliny dokážu niečo vyliečiť. Ale koniec koncov sa s nimi zaobchádza a je s nimi zaobchádzané bezchybne! S pomocou kapsúl sa môj osobný život vrátil do normálu. "
  Prostamin Forte
 • Ján
  „Keď som mal nad 60 rokov, uvedomil som si, že nástup príznakov prostatitídy je otázkou času. Videl som, ako moji priatelia trpia touto chorobou . . . Hľadal som informácie na internete a zistil som: lacný Prostamin je lepší a účinnejší ako drahé chemické syntetické látky. Pijem kapsuly, výskyt prostatitídy bol odložený na neurčito.
  Prostamin Forte
 • Peter
  „V práci som prechladol, choroby začali tam, kde ich najmenej čakali. Staršia kamarátka mi poradila piť Prostamin. Nie hneď, nie za jeden deň, ale všetko prešlo asi za 20 dní. Pre istotu sa odporúča pokračovať v užívaní ešte mesiac. Budem pokračovať, pretože byť chorý so zápalom vylučovacieho ústrojenstva je strašné trápenie. "
  Prostamin Forte
Užívateľské hodnotenie Prostamin Forte
5
30